• Britain's Got Talent - gra z talentami elektroniczna - idealna na kolonie i półkolonie

UŻYWANA, STAN W ŚRODKU IDEALNY, PUDEŁKO STAN BDB+

65.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 11
ORLEN PACZKA 11
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 19.5
Dostępność 1 szt.

Gra planszowa oparta na popularnym brytyjskim programie telewizyjnym "Britain's Got Talent". Zawiera kazoo, origami, plastikowe kubki i piłki do żonglowania oraz mikrofon, aby zademonstrować swoje "talenty" (zrób z siebie głupka!) dla sędziów.
 Stwórz swój własny talent show ze znajomymi jako sędziami. Wszyscy już wiedzą, jak działa program telewizyjny, więc od razu zrozumieją zasady gry planszowej.
Wybierz czterech lub więcej (do dziesięciu) "uczestników", którzy chcą pozwolić sobie na swobodę i, spójrzmy prawdzie w oczy, nie traktować rzeczy zbyt poważnie. Dodaj setki różnych - i w większości bardzo łatwych - "wyzwań talentów" i stos genialnie pomocnych rekwizytów, a następnie po prostu naciśnij duży czerwony przycisk i zacznij występować.
Zapewnij rozrywkę sędziom. Czy uda ci się przetrwać dystans, zanim, podobnie jak w programie telewizyjnym, zostaniesz odrzucony z trzema trafieniami na elektronicznym liczniku czasu i punktacji X. W tej grze chodzi o beztroską zabawę, więc... "Ready when you are!"
Jest to łatwa w obsłudze gra z 300 "talentami", które stanowią wyzwanie dla graczy.