• CRANIUM FOR ADULTS - gra zespołowa po angielsku

W ŚRODKU NOWA, NIE ZAWIERA NIEPRZYZWOITYCH HASEŁ

40.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 11
ORLEN PACZKA 11
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 19.5
Dostępność 1 szt.

Cranium to jedna z najlepszych zespołowych gier planszowych dla dorosłych i dla młodzieży. Jest oryginalny, wyjątkowy i może zapewnić cały wieczór zabawy.

Jak grać w Cranium?

Dzielicie się na zespoły, aby zagrać w Cranium, co czyni go doskonałym na kolacje. Celem gry jest dotarcie do końca planszy i dostanie się do centralnego obszaru. Po drodze zespoły rywalizują w kilku różnych działaniach. Gry, w które grasz podczas podróży po planszy, zależą od tego, na którym kwadracie wcześniej wylądowałeś. Istnieje limit czasowy dla każdej aktywności gry (jedna minuta na minutniku). Cztery kategorie, w których grają zawodnicy, to: 

Kreatywny kot: Gracze rzeźbią różne przedmioty z ciastoliny dostarczonej w pudełku lub muszą rysować na ślepo (z zamkniętymi oczami).

Kierownik danych: gracze odpowiadają na pytania prawdziwe lub fałszywe oraz ogólną wiedzę.

Word Worm: Drużyny muszą przeliterować słowa do tyłu, rozwiązać tajemnicze wskazówki i ukończyć różne zagadki.

Gwiezdny wykonawca: jedna z najśmieszniejszych gier w Cranium. Gracze muszą podszyć się pod gwiazdy, osoby z historii i wziąć udział w grze fabularnej.

Cranium łączy wszystkie najlepsze części klasycznych gier planszowych, ale jest naprawdę wyjątkowy i oryginalny. Szeroki zakres działań i stosunkowo krótki czas gry oznaczają, że jest ekscytujący i przezabawny przez cały czas.