• Gra z kolorami Square Up

UŻYWANA, STAN IDEALNY

45.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 9.5
ORLEN PACZKA 9.5
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 18
Dostępność 1 szt.

Należy tak przesuwać płytki, aby układ kolorów w centralnej części ramki odpowiadał dokładnie ułożeniu kolorów w kostce do potrząsania.

 

Instrukcja gry

1. Gra jest przewidziana dla dwóch graczy. Każdy z graczy potrząsa swoją kostką aż do momentu, gdy poszczególne kosteczki w jej wnętrzu znajdą się na swoich miejscach. UWAGA! Po potrząśnięciu kostką nie może być więcej niż 4 kosteczki w tym samy kolorze. Jeśli uzyskasz układ pięciu lub więcej kosteczek w tym samym kolorze – potrząśnij nią jeszcze raz.

2. Następnie gracze zamieniają się kostkami do potrząsania i odkładają je na bok, nie mogą ich ponownie dotykać, aż do momentu rozpoczęcia kolejnej rozgrywki.

3. Każdy z graczy musi przesuwać płytki w ten sposób, aby odwzorować układ kolorów w centralnej części ramki tak jak to wynika z kostki do potrząsania. Płytki nie mogą być wyjmowane z ramki, mogą być jedynie przesuwane.

4. Gracz, który jako pierwszy uzyska dokładne odwzorowanie płytek w centralnej części ramki, zamyka wieczko tak aby obramować układ płytek i wygrywa grę!

5. Aby rozpocząć nową grę, po prostu potrząśnijcie kostkami aby uzyskać nowy układ kolorów. Nie musicie zmieniać układu płytek w ramce.

 

Gra w pojedynke

Square Up! to również gra dla pojedynczego gracza.

Na przykład:

1. Potrząśnij kostką i zobacz jak szybko uda ci się odwzorować dany układ kolorów. Zmierz czas i sprawdź czy uda ci się uzyskać lepszy wynik przy innym wzorze kolorów.

2. Wykorzystując wszystkie 24 płytki doprowadź do układu gdzie każdy z kolorów styka się z tym samym kolorem tylko z jednej strony (jednym bokiem)

3. Wykorzystaj płytki z drugiego zestawu i wymień je tak aby mieć po pięć płytek w czterech różnych kolorach. Pomieszaj je i zobacz jak szybko uda ci się uzyskać układ jednakowych kolorów w każdym rzędzie. Następnie spróbuj uzyskać ten sam efekt w kolumnach.

4. Nie poprzestawaj na tym. Wymyśl jakiś wzór i przekonaj się jak szybko uda ci się znaleźć rozwiązanie.