• Richard Osman's HOUSE of GAMES - gra karciana z fajnymi zadaniami i wyzwaniami

UŻYWANA, STAN KART IDEALNY, PUDEŁKO STAN BDB-

26.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 11
ORLEN PACZKA 11
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 19.5
Dostępność 1 szt.

Gra składająca się z 4 mini trivia gier z wyzwaniami na gry słowne. Pierwsza gra to "The Round Is In Code": gracze mają podaną kategorię i ich zadaniem jest złamać alfa-numeryczny kod-podpowiedź, by odgadnąć hasło. Kodem są liczby oznaczające kolejność liter w alfabecie.

Kolejna gra to "Roonerspisms" - gra półsłówek - polega na tym, że gracze mają podane dwie definicje słów wyglądających podobnie, ale z przestawionymi głoskami i muszą odgadnąć te słowa, np. SMALL PITH - PAUL SMITH, BUNNY PHONE - FUNNY BONE.

Trzecia gra to "Opposites Attract": Te karty mają kategorię i podpowiedź z przeciwnym znaczeniem szukanego słowa, np. kategoria to US SITCOMS, a słowo o przeciwnym znaczeniu do hasła to FRIENDS, więc hasło to ENEMIES.

Ostatnia gra to "Answer Smash": każda karta zawiera obrazek i pytanie quizowe - prawidłowa odpowiedź musi zaierać kombinację rzeczy z obrazka i odpowiedzi na pytanie, np. jeśli na karcie mamy obrazek TACO, a odpowiedź na pytanie quizowe z karty to COCO CHANEL to prawidłowe hasło brzmi TACOCO CHANEL.

Tutaj przebieg gry: