• SANTA VS JESUS - świąteczna gra drużynowa

UŻYWANA, STAN IDEALNY, JAK NOWA

50.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 11
ORLEN PACZKA 11
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 19.5
Dostępność 1 szt.

Santa VS Jesus to oparta na wyzwaniach gra świąteczna dla dwóch drużyn. Celem jest zdobycie wierzących w siebie nawzajem i udowodnienie raz na zawsze, kto naprawdę rządzi Bożym Narodzeniem... no cóż, do następnej gry.

Gra rozpoczyna się od podzielenia się na dwie drużyny i wybrania, kto będzie w Drużynie Świętego Mikołaja, a kto w Drużynie Jezusa. W tym momencie członkowie zespołu zdecydują, która postać będzie ich reprezentować w grze.

Gdy każdy wybierze swoją postać, musi zwracać się do siebie tymi właśnie imionami, a jeśli tego nie zrobi i zostanie wywołany przez drużynę przeciwną, straci kartę wyznawcy. Każda drużyna zaczyna z 8 kartami wyznawców. Jeśli w grze bierze udział mniej niż 16 graczy, wszystkie pozostałe karty postaci będą musiały pozostać w pobliżu, ponieważ będą używane w niektórych wyzwaniach.

Od tego momentu gra wyjaśnia się sama. Drużyny rywalizują w wyzwaniach, aby udowodnić swoim wiernym, że są bardziej godni ich uwielbienia niż drużyna przeciwna. Jeśli przegrają wyzwanie, ich wierni stracą wiarę i przejdą do drużyny przeciwnej. Istnieją wyzwania TEAM i VERSUS. Wyzwania obejmują łamigłówki, zagadki, quizy oparte na wiedzy, gry orientacyjne i wiele innych. Nigdy nie wiadomo, jakie wyzwanie zostanie przed nami postawione.

Tutaj krótka prezentacja gry:

Oraz wyjaśnione reguły gry: