• Snowflakes and Cinamon Swirls at the Winter Wonderland - Heidi Swain

UŻYWANA, STAN IDEALNY

16.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 11
ORLEN PACZKA 11
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 19.5
Dostępność 1 szt.

Po zerwaniu zaręczyn Hayley, gospodyni Wynthorpe Hall, nie pragnie niczego więcej, jak tylko powrócić do swojego nieskrępowanego, kochającego zabawę siebie, unikając wszelkich szans na złamanie serca w przyszłości. Nie wie jednak, że najnowszy mieszkaniec Wynbridge może całkowicie pokrzyżować jej plany.
Wprowadzając się do Wynthorpe Hall, aby uciec od plotek z miasta, Hayley zostaje zanurzona w świątecznych działaniach ekscentrycznej rodziny Connelly, która planuje zorganizować swoją pierwszą w historii Zimową Krainę Czarów. Hayley nie jest jednak jedyną nową mieszkanką domu. Gabe, przyjaciel syna Connelly'ch, Jamiego, również zamieszkał w Gatekeeper's Cottage i szybko robi wrażenie na zreformowanej dobrej dziewczynie Wynbridge'a.
 
Gdy rozpoczynają się przygotowania do największego wydarzenia sezonu, para zbliża się do siebie coraz bardziej, ale bez wiedzy Hayley, Gabe również ma powód, by odwrócić się od miłości, który wydaje się mieć zamiar ich rozdzielić.
 
Czy pod rozgwieżdżonym zimowym niebem Gabe przekona Hayley, by ponownie otworzyła swoje serce? I czy robiąc to, przekona samego siebie?