• You've got crabs NOWA

NOWA W FOLII

70.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt wysyłki 9.5
ORLEN PACZKA 9.5
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 18
Dostępność 1 szt.

Masz kraby: gra karciana od twórców "Eksplodujących kociąt".

Utwórzcie drużyny po dwóch graczy (maksymalnie 5 drużyn). Każda drużyna zbiera się na osobności, aby wymyślić niesłowny sygnał sygnalizujący, kiedy któryś z kolegów z drużyny zbierze 4 takie same karty Kraba.

Każdy gracz otrzymuje na rękę 4 karty. Jedna ze stron gra w tym samym czasie. W swojej turze wszyscy gracze po danej stronie mogą jednocześnie zamienić dowolną kartę na kartę ze środka stołu (Ocean). 

Kiedy masz 4 takie same karty Kraba, nie możesz nic powiedzieć na głos. Zamiast tego, kiedy jesteś gotowy, daj swój tajny sygnał kolegom z drużyny. Kiedy zauważą, wskazują na ciebie i krzyczą: 'YOU'VE GOT CRABS!'

Jeśli mają rację, twoja drużyna dostaje punkt. Jeśli się mylą, Twoja drużyna traci punkt.

Jeśli jednak gracz z innej drużyny podejrzewa, że przekazujesz sygnał, może wskazać cię i krzyknąć: "YOU'VE GOT CRABS!". Jeśli ma rację, kradnie jeden z twoich punktów. Jeśli się myli, Ty kradniesz żeton Kraba od oskarżającego gracza.

Gra kończy się, gdy ostatni żeton kraba zostanie zabrany z Garnka Kraba. W tym momencie wszystkie drużyny muszą podliczyć swoje wspólne żetony krabów. Drużyna z największą liczbą żetonów krabów wygrywa.