• WALENTYNKOWE PARY w 4 językach - plik PDF

Zestaw kart do walentynkowej gry w czterech językach

7.00
szt. Dodaj do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Koszt wysyłki 0
Wysyłka produktu cyfrowego mailem 0
Dostępność 98 szt.

Walentynkowe Pary to gra w czterech językach: angielskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim ze słownictwem związanym z opisem wyglądu. Po zakupie otrzymujesz od razu cztery wersje językowe.

Zestaw zawiera:
- 18 kart (9 par do podziału na pół);
- 20 kart z napisami w dwóch wersjach do wyboru
- tła do wydrukowania na drugiej stronie kart.

 
MEMORY PARY

 Potrzebujemy 9 par postaci, czyli 18 rozdzielonych kart. Karty rozkładamy na stole rysunkami do dołu. Uczniowie szukają par, które łączy serce w tym samym kolorze. Jeśli odnajdą parę: młodsi uczniowie nazywają kolor, a starsi opisują wygląd postaci. Tradycyjnie wygrywa ten kto znajdzie więcej par.

 
MEMORY "4 POD RZĄD"

 Każdy z uczniów wybiera sobie jedną postać i jego zadaniem jest odnaleźć wśród kart wyrazowych cechy pasujące do postaci odkrywając je po kolei w jednej rundzie. Trzeba odkryć cztery elementy jeden po drugim, w innym wypadku karty muszą zostać zakryte a kolej przechodzi na następnego gracza. W przypadku odkrycia wszystkich poprawnych cech, uczeń wybiera kolejną postać. Wygrywa ten, kto zbierze jak najwięcej postaci.

 

 

Materiały do samodzielnego wydruku. Link do pobrania otrzymasz automatycznie na maila zaraz po dokonaniu wpłaty poprzez płatności online. Przy zwykłej wpłacie na konto bankowe otrzymasz materiały dopiero po zaksięgowaniu przelewu na koncie.